10 міфів про надувні матраци
Стрімкий ритм життя став нормою для сучасної людини. Люди втомлюються від такого складного темпу. Кожен хоче мати можливість комфортного відпочинку після напружених робітниць. Надувні меблі стали необхідним атрибутом у житті кожної сучасної мобільної родини. Повітряний матрац замінить громіздкі меблі у квартирі, вашим гостям буде зручно відпочивати на ньому, і якщо вирушите в подорож, то зможете з комфортом ночувати в наметі або машині. Але, на жаль, живучі стереотипи не дають багатьом оцінити всіх переваг надувних матраців. Давайте разом розвіємо міфи про благодатність повітряних виробів.
1) Надувний матрац не може мати ортопедичні властивості.
Звичайний матрац з ортопедичним ефектом дає змогу підтримувати в правильному стані хребет людини під час сну. Він перешкоджає викривленню та має високий ступінь підтримки спини. Матрац правильно прогинається під певні частини тіла: під стегнами він набуває однієї форми, ближче до попереку іншої. Під час вибору виробу споживач керується різними критеріями: жорсткість за віком і вагу, відповідно до стилю життя. Технології сучасного світу дали змогу створити абсолютно ідентичну надувну модель, яка має такі ж корисні властивості.
2) Непрактичність.
Відразу хочеться зазначити, що коефіцієнт практичності надувних матраців є на високому рівні. Їх легко надути за допомогою насоса (бують моделі з вбудованим насосом), також легко спустити повітря й компактно скласти в зручному для вас місці. Багато хто думає, матрац дуже легко пошкодити. У такому разі хочеться помітити, що до будь-якої речі потрібно ставитися акуратно. На матраці не варто робити активних рухів, не давати можливості хатнього вихованця топати своїми гострими кігтиками поверхню, не тримати виріб біля відкритого вогню, не тикати гострими предметами. Якщо ж ви все-таки втомилися проколоти виріб, то матрац легко ремонтуватиме, який майже завжди постачається разом із виробом.
3) Поверхня матраца не натуральна та створює відчуття дотику з келенкою.
Надувні матраци мають велюрове покриття, на якому завжди комфортно лежати. Велюр — це спеціальне покриття, що схоже на оксамит. Воно м'яке, тепле та схильне до таких самих типів дії, як і звичайна тканина. Саме тому «відчуття клеєнки» неможливе в принципі. Якщо ви, звичайно, не купили замість спального матраца — плавальний...
4) Короткість експлуатаційного терміну.
Компанії-виробники дають обґрунтовані гарантії на використання своєї продукції впродовж 10 років. До того ж ретельно вибирайте виріб, марка товару має бути перевіреною, це завжди впливає на якість.
5) Засіб для виготовлення.
Полівінілхлорид, який входить до складу матеріалів виготовлення, завжди проходить санітарно-епідеміологічний контроль. Внаслідок якого видається висновок про відповідність до санітарних норм. Всі вироби мають сертифікати якості, якщо, звісно, ви не купували матрац у найближчому переході.
6) Універсальність матраца.
Щоб надувний матрац слугував вам довше, не потрібно використовувати його як плавність. Ніжне покриття може зіпсуватися, а дно може одряпатися. Та й потім, вам же не спадає на думку плавати на пуховому укривало?
7) Неміцність.
Матрац дуже складно пошкодити, оскільки багато моделей мають досить високу щільність матеріалу. Тримайте матрац у чохлі, це додатково продовжить життя вашого надувного помічника.
8) Матрац швидко здувається.
«Матрац здується в першу ж ніч», — так кажуть критики на форумах. І знаєте що? Це дійсно можливо. Але тільки тому, що деякі моделі розтягуються поступово. Вам потрібно кілька разів надути та здути виріб, щоб надалі таких проблем не виникне
9) Матрац довго надувається.
Звичайно, якщо використовувати рот і легкі, а ось за допомогою електронасоса ви надіваєте його дуже швидко. Якщо в комплекті його немає, то його завжди можна купити в магазині.
10) Розмір матраца не дасть змогу покласти його на стаціонарне ліжко.
Насправді матрацці продаються в різних розмірах, які відповідають розмірам одинарної, полуторної, двоспального ліжка.