Розкладачка "Філадельфія" (0070)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладушка-ліжко на ламелях з матрацом і чохлом напівавтомат Філадельфія
"Каліфорнія" - стильне і зручне рішення для організації тимчасового спального місця. Дана модель має каркас із сталевої труби. Розкладне ліжко оснащена напівавтоматичною системою складання і розкладання ніжок.
Поролоновий матрац товщиною 8 см Ліжко комплектується додатковим чохлом, завдяки чому її дуже зручно зберігати в складеному вигляді.
Характеристики:
- Виробництво: Україна
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 195 х 80 х 34 див.
- Габаритні розміри в складеному вигляді: 92 х 81 х 32 див.
- Каркас виготовлений із стальної труби 20 мм, з товщиною стінки 1 мм
- Матрац: 8 см
- Вага розкладачки: 20 кг
- Максимальне навантаження:120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 8 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 2 200 ₴

