Самокат JR 3-055-E V (Фіолетовий)
➥АКЦИЯ


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Самокат дитячий триколісний iTrike Maxi JR 3-055-E
Характеристики:
- пластик + алюмінієва рама;
- колеса ПУ;
- розмір коліс:
- переднє 120 мм,
- заднє 80 мм (світяться);
- кермо від 64 см до 87 см;
- упаковка коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
- Ціна: 560 ₴

