Каталка-толокар Bambi HZ 558 W-8-9 Pink/Lilas




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
має широку стійку конструкцію. Зручне ергономічне сидіння з високою широкою спинкою, служить як опора для спинки дитини. Бампер забезпечить додаткову безпеку дитини під час катання. Передбачена підніжка. Для батьків передбачена батьківська ручка. Крім ігрових функцій іграшка розвиває м'язи ніг, вестибулярний апарат, координацію рухів.
|
Розміри |
58 х 43 х 85 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 58 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 до 6 років |
| Тип | Каталка-толокар |
- Ціна: 805 ₴

