Каталка-толокар (HZ613W-3) зі світло-звуковими ефектами



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: довжина 62cm ширина: 28см висота до спинки 47см висота до керма 40см ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ 26см МУЗИКА + ЗВУК + СВІТЛО + БАТ-КИ працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять) БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ + СИДІННЯ пластик НАВАНТАЖЕННЯ 25кг КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 3,1 кг / 2,3 кг / 62-28,5-29см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 62 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 до 6 років |
| Особливості | Кермо |
| Тип | Каталка-толокар |
- Ціна: 610 ₴

