Bestway 43140, надувний пліт Кавун, 188 див. BestWay




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка 2018.
Пліт-матрац незвичайний своєю формою - він круглий!
Для зручності захоплення плотик оснащений по периметру канатиком.
З таким діаметром 188 см на ньому спокійно можуть розташуватися для людини.
"Кавун" виготовлений з щільного вінілу 0,30 мм
| Діаметр | 188 см |
| Вага | 3 кг |
| Вік дитини | від 12 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручним, ножним, електричний |
| Виробник | Bestway |
| Серія | WATERMELON ISLAND |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,3 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | зелений/червоний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
- Ціна: 450 ₴

