Самокат iTrike 5 в 1 JR 3-024-A B (Блакитний)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат-беговел триколісний, світяться колеса.
Самокат оснащений батьківською ручкою зі спинкою для малюка
Сидіння і кошик одягаються і знімаються.
Положення керма регулюється по висоті, три варіанти.
Батьківська ручка так само регулюється по висоті, зручній для батьків.
Для малюків від 2-7 років, до 60 кілограм.
Сидіння розраховане до 25 кілограм.
Колеса поліуретанові, зі світлодіодами 12 см, задні 8 см
Гальмування на задньому колесі
В наявності 3 кольори: рожевий, зелений, блакитний .
Особливістю даної моделі є "пояс безпеки" який захистить вашого малюка від падіння
Самокат оснащений батьківською ручкою зі спинкою для малюка
Сидіння і кошик одягаються і знімаються.
Положення керма регулюється по висоті, три варіанти.
Батьківська ручка так само регулюється по висоті, зручній для батьків.
Для малюків від 2-7 років, до 60 кілограм.
Сидіння розраховане до 25 кілограм.
Колеса поліуретанові, зі світлодіодами 12 см, задні 8 см
Гальмування на задньому колесі
В наявності 3 кольори: рожевий, зелений, блакитний .
Особливістю даної моделі є "пояс безпеки" який захистить вашого малюка від падіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Діаметр колеса | 98 мм |
| Кількість коліс | 4 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Передні колеса світяться при їзді., Ручка для батьків |
- Ціна: 865 ₴

