Каталка-толокар Bambi FD-6812-4




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Дитяча каталка-толокар FD-6812-4 має стильний дизайн, який своїм зовнішнім виглядом нагадує справжню машину, дитячий толокар може похвалитися наявністю музики і сигналу, що робить катання на машинці ще більш цікавим і захоплюючим. | |
|
Дитяча каталка-толокар FD-6812-4 обладнана бічними підставками для ніг, для управління толокаром дитині необхідно сісти на сидіння і їхати відштовхуючись ногами від дороги, при цьому здійснювати повороти дитина зможе з допомогою керма, їзда на толокаре відмінно розвиває координацію й зміцнює м'язи ніг.
|
| Пластиковий корпус | ||
| Колеса пластикові | ||
| Діаметр колеса - 12,5 см | ||
| Батьківська ручка | ||
| Музика, сигнал (на батарейках) | ||
| Комфортне сидіння зі спинкою | ||
| Бампер безпеки | ||
| Підставка для ніг | ||
| Багажник під сидінням | ||
| Висота до керма - 36 см | ||
| Висота від підлоги до сидіння - 22 см | ||
| Висота підставки для ніг до сидіння - 16 см | ||
| Висота до батьківської ручки - 88 см | ||
| Розмір машинки-толокара: довжина - 58 см, ширина - 27 см (41 см з підставкою для ніг), висота до спинки - 50 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 58 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 до 4 |
- Ціна: 745 ₴

