Каталка-толокар Bambi FD-6803-6

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар Bambi FD-6803-6 виконана в стилі автомобіля Ferrari і приведе в захват вашого малюка! Каталка-толокар Bambi FD-6803-6 має комфортне сидіння з високою спинкою, світяться фари і вбудовані мелодії. Тримаючись за спинку ззаду, малюки можуть навчатися ходити використовуючи її як толкач. Під сидінням є відсік для перевезення іграшок та необхідних речей. Машинка сприяє розвитку координації рухів, моторики й навичок орієнтування в просторі. З такою машинкою не тільки прогулянки на вулиці, але і ігри будинки стануть захоплюючими і цікавими!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 66 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 до 4 |
- Ціна: 567 ₴

