Самокат триколісний принцеса SD0116

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат триколісний принцеса SD0116
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 12 і 8 см |
| Додаткові ефекти | світяться колеса |
| Матеріал коліс | Поліуретан прозорий |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 630 ₴

