Самокат SD0113 Disney Minnie Mouse
Распродажа


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат SD0113 Disney Minnie
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 69 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота керма | не регулюється |
| Довжина самоката | 58 см |
| Для дітей | Від 3 років |
| Ширина керма | 25 см |
- Ціна: 911 ₴

