Каталка-толокар Z 332 S-11

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар Z 332 S-11
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 66 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Машинка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 945 ₴

