Каталка-толокар Bambi Q 02-2-6 Жовто-оранжевий

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар Bambi Q 02-2-6 Жовто-оранжевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 67 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Машинка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 635 ₴

