Каталка-толокар M 0533-5

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар M 0533-5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.65 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 62 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 622 ₴

