Самокат Joystick H-777 maxi scooter кикборд trolo micro дитячий триколісний
➥АКЦИЯ






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Joystick H-777 maxi scooter кикборд trolo micro дитячий триколісний
Надійна і стійка конструкція
Поворот керма здійснюється нахилом
Неслизькі ручки і підніжка
Матеріал: полегшений алюміній і міцний карбонпласт
Висота керма регулюється від 65см. до 95см.
Поліуретанові прозорі колеса PU82A світяться
Діаметр коліс: 120мм. передні 80мм. заднє
Підшипник АВЕС-5
Ножне гальмо на задньому колесі
Розміри: 58*28*65 см
Платформа: 33*14 см
Вага: 2,9 кг
Вік: від 2-х років
Максимальне навантаження до 65кг.
Кольори: Блакитний, зелений, рожевий.
Купити дитячий самокат недорого можна швидко у нас!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Кикборд |
| Конструкція | Складана |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Висота рульової стійки | 95 см |
- Ціна: 1 050 ₴

